Світ

У Канаді знімають обмеження на нафтовидобуток

У Канаді знімають обмеження на нафтовидобуток

У Канаді скасовують обмеження на видобуток нафти

Обмеження були введені в минулому році, щоб підвищити ринкові ціни на нафту. Тепер їх скасовують.

 

У Канаді провінція Альберта з листопада скасовує обмеження на видобуток нафти. Про це заявили в міністерстві енергетики Альберти в неділю, 25 жовтня.

 

«Хоча уряд у грудні 2021 року продовжить свої повноваження з регулювання обсягу видобутку нафти, він не буде вводити обмежень», — сказано в повідомленні.

 

Пандемія зумовила істотне скорочення видобутку нафти в Альберті, і воно не досягає обсягів, визначених обмеженнями. При цьому провінція залишається найбільшим виробником нафти в країні.

 

«Уряд уважно стежитиме за видобутком, запасами, можливостями нафтопроводу і залізничного транспорту, щоб упевнитися, що виробництво не перевищує експортних можливостей провінції. Чинні прогнози вказують, що запаси будуть залишатися низькими, а експортна здатність — достатньою, щоб дати системі можливість ефективно самостійно працювати у 2021 році», — додали в міністерстві.

 

Нагадаємо, що нафта дорожчає на зниженні запасів у США. Запаси нафти у країні впали минулого тижня на 5,4 млн барелів. Також скоротилися запаси бензину і дистилятів.

 

Також повідомлялося, що число бурових вишок у світі перебуває на рекордному мінімумі. Вересневий рівень працюючих бурових вишок на 1122 менше показника за цей самий місяць минулого року.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар