Всі новини

У Кабміні запропонували новий формат спілкування громадян із міністрами

У Кабміні запропонували новий формат спілкування громадян із міністрами


Фото: Vasyl Mokan / Facebook

Спілкування відбуватиметься у форматі 30-хвилинного діалогу

У Кабінеті міністрів хочуть запровадити новий спосіб спілкування із урядовцями та іншими представниками органів виконавчої влади. Про це написав на своїй сторінці у Facebook представник КМУ у Верховній Раді України Василь Мокан. 

«Започатковуємо новий формат інтерактивного спілкування з міністрами та іншими високопосадовцями Кабміну. Мета проєкту – налагодити ще більш відкриту публічну комунікацію з урядовцями, інформувати суспільство про поточний стан реалізації державної політики у різних сферах життєдіяльності країни, а також сприяти тіснішій взаємодії між виконавчою та законодавчою гілками влади», — розповів Мокан.

Він також розповів, формат проєкту передбачає 30-хвилинний діалог з міністрами та іншими посадовими особами ЦОВВ про пріоритети в їхній діяльності та законодавчі ініціативи на найближчий рік. Також будуть озвучені актуальні запитання від народних депутатів, експертів та активних громадян.

Анонсовано, що першим гостем стане міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. Як зазначається, поставити запитання можна в коментарях до посту Мокана, а саме спілкування з міністром будуть транслювати в YouTube-каналі представника Кабміну. 

Нагадаємо, раніше в Кабміні заявили, що Україна, відповідно до Рамкової програми партнерства з ООН на 2018-2022 роки, планує залучити майже 675 млн доларів.

Источник

Залишити коментар