Україна

У Кабміні пояснили нецільове витрачання коштів з COVID-фонду

У Кабміні пояснили нецільове витрачання коштів з COVID-фонду

Фото: daily.rbc.ua Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов

Гроші, які йшли зйомку патріотичних фільмів — просто поверталися розпорядникам, а не відбиралися у медицини.

Наразі йде повний аудит коронавірусного фонду. Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в інтерв’ю РБК-Україна пояснив, чому гроші з нього витрачалися на інші цілі.

За його словами, в різні міністерства поверталися невикористані суми, які раніше бралися з цих відомств.

«Що стосується інших витрат, то треба розуміти, звідки ці кошти знімалися. Тобто якщо ми говоримо про патріотичні фільми або спортивні змагання — це кошти, які знімалися з відповідних міністерств. Це не кошти, які забираються від медицини, медицина отримала дуже багато, це кошти, які просто повертаються до розпорядників», — пояснив міністр.

Також Немчінов розповів, що при локдаунф буде безробіття, а «одним з мультиплікаторів, який може запустити економіку, було визначено дорожнє будівництво». Завдяки цьому, за даними Кабміну, вдалося створити фактично 400 тисяч робочих місць.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я використало лише третину грошей з COVID-фонду. Більша частина використаних грошей пішла на доплати лікарям.

Нагадаємо, що COVID-фонд наполовину спорожнів. З Фонду боротьби з COVID-19 витратили 34,1 млрд гривень з 66 мільярдів. Зокрема, на сферу охорони здоров’я використано 35%.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар