Світ

У Женеві пройде перший раунд переговорів США та РФ

У Женеві пройде перший раунд переговорів США та РФ

Фото: pixabay.com Росія йде на переговори зі США з робочим настроєм — Захарова

Основний день переговорів намічено на 10 січня. Але вже напередодні увечері сторони проведуть попередню частину зустрічі.

У швейцарській Женеві в неділю, 9 січня, відбудеться перший раунд переговорів щодо гарантій безпеки США та Росії. Захід пройде «у вузькому складі», пише ТАСС.

«Росія йде на переговори зі США з робочим настроєм… Перший раунд пройде у вузькому складі. Завтра цю роботу буде продовжено вже у широкому форматі», — заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.

Російська делегація вже прибула до Женеви для участі у переговорах. Російське дипвідомство очолює заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков. Американську дипломатію представляє перший заступник Держсекретаря США Уенді Шерман.

Основний день переговорів намічено на 10 січня. Потім у Брюсселі намічено засідання Ради Росія – НАТО, а у Відні заплановано консультації на майданчику Організації з безпеки та співробітництва у Європі.

США готові обговорювати «гарантії» РФ — ЗМІ

Раніше у Держдепі назвали теми переговорів із РФ у Женеві. Сторони обговорюватимуть лише двосторонні питання безпеки, проте тема України також порушуватиметься.

Джерело

Залишити коментар