Світ

У Хорватії посилили карантин

У Хорватії посилили карантин

Фото: Getty Images У Хорватії посилили карантин через коронавірус

У країні заборонили публічні заходи за участю понад 50 осіб, а також вирішили, що спортивні заходи будуть проходити без глядачів.

 

У Хорватії почали діяти нові карантинні заходи для боротьби з епідемією коронавірусу. Про це повідомляє Croatian Week у понеділок, 26 жовтня.

 

У найближчі два тижні в країні заборонені всі публічні збори за участю понад 50 осіб. На весіллях, а також на похоронах можуть бути присутніми до 30 осіб, а на приватних зібраннях — не більш як 15 осіб.

 

Крім того, уряд заборонив продаж алкоголю з 00:00 до 6:00. Крім того, всі спортивні заходи проходитимуть без глядачів. При цьому носіння масок стає обов’язковим на вулиці, коли неможливо дотримуватися дистанції. Також рекомендується робота з дому.

 

Протягом останніх 14 днів у Хорватії інцидентність захворювання склала 391 на 100 тисяч населення.

 

Нагадаємо, що раніше в Іспанії ввели режим НС через коронавірус. Уряд країни планує продовжити всі обмежувальні заходи на шість місяців, включаючи комендантську годину.

 

Також повідомлялося, що у Франції більш як 52 тисячі випадків COVID за день. Ще в п’ятницю в країні повідомляли про 41 тисячу хворих на добу — тоді це був антирекорд. За останні три дні Франція зареєструвала понад 139 тисяч нових випадків.

 

У ВООЗ повідомили про спад COVID-19

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар