Україна

У Херсоні через червону зону транспортний колапс

У Херсоні через червону зону транспортний колапс

Фото: most.ks.ua У Херсоні через «червону» зону немає маршруток

Маршрутки не вийшли на рейси, оскільки приватним перевізникам невигідно їздити напівпорожніми. На зупинках утворилися черги.

У Херсоні транспортний колапс через червону зону карантину — маршрутки не вийшли на рейси. Про це повідомляє місцеве видання МОСТ в понеділок, 18 жовтня.

Сотні херсонців вранці чекали на свої маршрутки на зупинках громадського транспорту, утворилися великі черги. Однак водії маршруток не вийшли на роботу, оскільки їм невигідно їздити напівпорожніми, а за переповнені автобуси передбачені штрафи.

Радник мера Юрій Стельмашенко каже, що в умовах червоної зони маршрутки працюють в збиток ще й на тлі зростання ціни на автомобільний газ. Місцева влада намагається вивести на маршрути додатковий комунальний транспорт і тролейбуси.

«Розглядаємо механізм компенсації для перевізників в період карантину», — додав Стельмашенко.

Зазначимо, що згідно з правилами червоної зони перевезення пасажирів має здійснюється тільки на сидячих місцях і за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що в Херсоні бум вакцинації від коронавірусу. Область потрапила в червону зону карантину, що мотивувало місцевих жителів робити щеплення, пояснили в мерії Херсона.

Також повідомлялося, що в Херсоні почали працювати протіковідні патрулі. На вулиці Херсона вийшли 12 патрулів, які стежать за дотриманням карантинних обмежень.

Джерело

Залишити коментар