Політика

У Харкові суд скасував протокол про результати виборів до міської ради, – ЗМІ

У Харкові суд скасував протокол про результати виборів до міської ради, – ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Суд зобов’язав Харківську ТВК продовжувати встановлювати результати голосування

Другий апеляційний адміністративний суд скасував протокол Харківської ТВК про результати виборів до міської ради. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на рішення суду.

Зазначається, що відповідним рішенням суд зобов’язав продовжити дії щодо встановлення результатів виборів. Із відповідною вимогою спочатку до Окружного адмінсуду звернувся кандидат у депутати міської ради від «Слуги народу» Олексій Вац.  Він просив визнати протиправним та скасувати протокол Харківської міської ТВК щодо визнання 84 кандидатів обраними депутатами Харківської міської ради, зобов’язати виборчком визнати вибори такими, що не відбулися, а також призначити повторне голосування.

Кандидат у депутати пояснив свій позов тим, що ТВК прийняла більше 100 протоколів від дільничних комісій, які були не прошиті, містили неправильні цифри, виправлення коректором та інше, через що їх відправляли на доопрацювання.

Тоді суд відмовив у задоволенні позову, але під час оскарження апеляційний суд згадав про вже ухвалені рішення щодо перерахунку голосів на окремих дільницях, тому задовольнив апеляційну скаргу частково.

Зокрема, суд скасував лише протокол виборів і вирішив, що ТВК має продовжити встановлення результатів виборів до Харківської міськради. Проте суд відмовився зобов’язувати територіальну комісію визнавати вибори такими, що не відбулись та призначати повторні.

Нагадаємо, нещодавно Харківська міська виборча комісія зареєструвала нинішнього харківського міського голову Геннадія Кернеса як переобраного на цій посаді. Тоді заяву про реєстрацію Кернес переслав електронною поштою.

Источник

Залишити коментар