Всі новини

У Харкові, який віднесений до «червоної зони», утворилися масштабні черги для здачі бюлетенів з ДВК

У Харкові, який віднесений до "червоної зони", утворилися масштабні черги для здачі бюлетенів з ДВК


Телеканал ZIK

Один із членів ДВК втратив свідомість

У Харкові, який наразі віднесений у червону зону карантину через ріст захворюваності на COVID-19, під час звезення бюлетенів з дільничних виборчих комісій утворилися масштабі черги.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення розповіла кореспондентка Єлизавета Будас.

Зі слів кореспондентки, всього у Харкові та області 1664 виборчі дільниці, наразі до тервиборчкому свої бюлетені привезли представники 400 дільничних виборчих комісій.    

Наразі ж територіальна комісія прийняла бюлетені зі 150 виборчих дільниць.

«Люди стоять із 6 години ранку, обурені. Тут все працює дуже повільно. Люди шоковані. Не створено жодних умов…Зараз про дистанцію не може йти мова. Вчора, поки були камери, поки були спостерігачі,був контроль, якісь карантинні міри були дотримані. Поки що, на жаль, ми цього не бачимо», –  розповіла журналістка ZIKу.

Своєю чергою члени дільничних виборчих комісій додають, що вчора все проходило менш-більш нормально, труднощі виникали лише з підрахунком голосів. Натомість організація прийому бюлетенів жахлива, адже їм доводиться чекати добу у черзі та спати на дерев’яних стільцях.  

Окрім цього Єлизавета Будас зазначила, що через мале приміщення одному із членів ДВК стало погано, чоловік втратив свідомість, на місце прибула карета «швидкої».

Також вона додала, що для того, аби здати бюлетені до Харківської ТВК, деякі люди очікують у довжелезних чергах  і на вулиці.

Як повідомляли, за даними екзит-полу, організованого медіагрупою «Время», Харків очікує другий тур мерських виборів. Так, за Геннадія Кернеса віддали свої голоси 42,4% опитаних, за Олександра Фельдмана – 31,9%, на третьому місці Олексій Кучер з результатом 5,8%, четверте та п’яте місця ділять Ігор Черняк (4,1%) і Олег Абрамічев (3,3%).

Серед партій лідирують «Блок Кернеса — успішний Харків «(30,2%) і «Опозиційна платформа – За життя» (28,7%). Також потенційно проходять до міської ради «Слуга народу «(12,1%), «Блок Світличної «Разом»» (7,3%) і Партія Шарія (7,1%). На межі проходження знаходиться «Європейська солідарність» (5,4%). Решта партій набрали менше 5%.

Источник

Залишити коментар