Світ

У Гватемалі та Панамі заявили про жертви шторму Eta

У Гватемалі та Панамі заявили про жертви шторму Eta

Фото: twitter.com/guatemalagob Влада Гватемали оголосила в дев’яти департаментах режим стихійного лиха

Викликані штормом повені пошкодили сотні житлових будинків і низку доріг в Центральній Америці.

У Гватемалі жертвами повеней і зсувів, викликаних штормом Eta, стали понад 50 осіб. Такі дані оприлюднив у четвер увечері президент республіки Алехандро Джамматтеї.

«Вранці йшлося про чотирьох загиблих, тепер їх уже понад 50», — сказав глава держави. Трансляція його виступу велася в Twitter уряду країни.

Влада країни оголосила в департаментах Альта-Верапас, Ісабаль, Кіче, Петен, Сакапа, Санта-Роса, Чикімула, Хутіапа і Ель-Прогресо режим стихійного лиха.

Найсерйозніший збиток був завданий департаментам Альта-Верапас, Ісабаль, Кіче і Петен.

Водночас в Панамі повідомляють, що сильні дощі, викликані штормом Eta, забрали життя щонайменше п’яти осіб, ще щонайменше восьми зникли безвісти. Про це повідомила в четвер увечері газета La Estrella de Panamá.

За підрахунками Національної системи цивільної оборони Панами, удар стихії завдав матеріальної шкоди більш ніж одній тисячі людей. Сотні людей залишилися в населених пунктах, з якими через повені і зсуви виявилося перерване транспортне сполучення.

Згідно з прогнозами, тропічний шторм Eta в п’ятницю повернеться в Карибське море, де може знову набрати силу, і попрямує до Куби.

Раніше повідомлялося, що зсув, викликаний принесеними штормом Eta дощами, накрив, за попередніми даними, 15 житлових будинків в районі Сан-Крістобаль-Верапас в департаменті Альта-Верапас у Гватемалі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар