Політика

У Дніпрі представники виборчого штабу Філатова розповіли про порушення передвиборчого процесу

У Дніпрі представники виборчого штабу Філатова розповіли про порушення передвиборчого процесу

Олександр Санжара Фото з відкритих джерел

Представники виборчого штабу Бориса Філатова розповіли про порушення передвиборчого процесу в Дніпрі. Так, Олександр Санжара нагадав, що в першому турі виборів фіксували велику кількість порушень, пов’язане з фотографуванням виборчого бюлетеня, повідомляє «Дніпровська панорама».

«Таких випадків виявлено десятки. У нас навіть була одна ділянка, де було 4 випадки поспіль, тобто прийшла одна людина, її спіймали, викликали поліцію, потім друга, третя, четверта», — зазначив Олександр Санжара.

За словами представника виборчого штабу, саме через масові фальсифікації чинний мер Борис Філатов не зміг отримати 50% голосів у першому турі.

«Зараз дуже багато телеграм-груп, груп в інших соціальних мережах, що закликають всіх піти попрацювати на виборах. А яким чином попрацювати, вони не пояснюють. У приватних розмовах з адміністратором стає зрозуміло, що вони пропонують продати свій голос за одного з кандидатів. Однак кандидата вони скажуть пізніше — саме в день виборів… Тому ми розуміємо, що ця схема триває і тільки розвивається», — зазначив Санжара.

Він також зазначив, що вони закликають дніпрян не продавати свій голос і нагадав про кримінальну відповідальність за вчинення таких дій.

Ще один представник виборчого штабу Бориса Філатова, Іван Васючков, підкреслив, що зараз в соцмережах мусують чимало фейкової інформації, і попросив виборців бути пильними.

«Ходять чутки про те, що, нібито, хтось із представників нашого чинного мера намагається підкупити виборців. Ми відповідально заявляємо про те, що ця інформація не відповідає дійсності. Це провокації, які здійснюють наші політичні опоненти для того, щоб, скажімо так, розмити їх вже майже доведені фальсифікації. Тому обов’язково прийдіть на вибори, захистіть результат, захистіть Дніпро», — зазначив Іван Васючков.

Також представники штабу звернулися в правоохоронні органи з проханням простежити за ситуацією в день виборів.

Источник

Залишити коментар