Україна

У Чернівцях кандидат після програшу на виборах забрав у жителів бруківку

У Чернівцях кандидат після програшу на виборах забрав у жителів бруківку

Фото: granit-elit Кандидат відібрав у виборців подаровану бруківку

Кандидат, який заявив жителям, що з їхнього будинку за нього проголосувало тільки три особи, і вивіз піддони з бруківкою.

  Один з кандидатів у депутати міськради Чернівців після програшу на місцевих виборах забрав у жителів бруківку, якою збирався мостити доріжку. Про це в четвер, 12 листопада, розповів депутат міськради Андрій Романчишин.   За його словами, перед початком виборів кандидат у депутати привіз усі матеріали у двір житлового багатоповерхового будинку. Люди самотужки почали роботу — розсипали щебінь і встановили бордюри.   Однак після виборів кандидат, який програв, прийшов забирати матеріали, оскільки за нього проголосувало тільки троє жителів будинку. Однак побачивши, що «подарунки» вже використовують, почав лаятися і рахувати, скільки грошей він витратив.   Відзначається, що один піддон із бруківкою жителі все ж устигли заховати в підвал.  

    Раніше повідомлялося, що в Київській області кандидата на пост голови ОТГ спіймали на роздачі грошей вчителям.   А під Харковом кандидат у мери безкоштовно тестував на COVID, при цьому була використана партійна символіка Слуги народу.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар