Всі новини

У більшості великих міст України пройде другий тур виборів міських голів, — прогноз «Опори»

У більшості великих міст України пройде другий тур виборів міських голів, - прогноз "Опори"

Голосування на виборах. Фото: Шмаков Валерій/УНІАН

Повторне голосування в різних регіонах може проходити в різні дати. Точні терміни поки невідомі

У більшості міст з чисельністю населення понад 75 тис. осіб відбудеться другий тур виборів міських голів. Про це сказала голова правління Громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська на пресконференції, передає «Інтерфакс-Україна».

За її словами, є великі перспективи організації повторного голосування, але поки немає ясності з датою проведення другого туру.

«Що стосується питання про другий тур… Очевидно, що в більшості міст повторне голосування відбудеться. Єдине — не зрозуміло, в які саме терміни, тому що законодавство визначає, що результати встановлюються не пізніше, ніж на 12-й день після дня голосування, а повторне голосування організовується протягом трьох тижнів. Тому точної дати другого туру немає», — зазначила Айвазовська.

Вона додала, що повторне голосування в різних регіонах може проходити в різні дати – як 15 листопада, так і 22 листопада.

Нагадаємо, в неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

В Центральній виборчій комісії назвали нинішні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

До слова, явка виборців на місцевих виборах в Україні склала 36,88% — за результатами обробки 100% інформації з усіх областей України 10 556 621 виборець отримав бюлетені і проголосував.

Источник

Залишити коментар