Світ

У Білорусі за день затримали понад 500 осіб

У Білорусі за день затримали понад 500 осіб

Фото: tut.by Протестувальники в Мінську

Напередодні по всій країні відбулися масові акції протесту, сьогодні почався загальний страйк.

У Білорусі за минулу добу затримано більш як 500 осіб за участь в акціях протесту, повідомляє МВС країни в понеділок, 26 жовтня.

Усього 25 жовтня за порушення законодавства про масові заходи затримано 523 особи (з них в Мінську — 160). До розгляду в суді справ про адміністративні правопорушення під вартою перебувають 352 людини.

У МВС заявили, що в Мінську частина протестувальників кидала каміння в службовий транспорт і в будівлю Центрального РУВС, двоє міліціонерів постраждали.

«Для припинення протиправних дій і запобігання нападу на міліціонерів застосовувалися спеціальні засоби, затримувалися найбільш агресивні учасники заворушень», — йдеться в повідомленні.

У міліції також повідомили, що протестні акції відбулися у всіх обласних центрах. Зафіксовані спроба і підпал кіосків Табакерка в Гомелі. У Гродно і в Ліді присутні чинили активну непокору міліції, «в зв’язку з чим стосовно протестувальників застосовувався сльозогінний газ».

Варто зазначити, що сьогодні в Білорусі почалися затримання учасників національного страйку. Як повідомляє правозахисна організація «Вясна», вже затримали 60 осіб.

Найбільше затримань зафіксовано в Мінську — 48. Також затримання були в Бресті, Гомелі, Гродно, Новополоцьку, Борисові і Могильові.

Зокрема, в Мінську силовики розігнали протест студентів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар