Світ

У Білорусі починаються страйки

У Білорусі починаються страйки

Фото: TUT.BY Протести в Білорусі

Лідер опозиція Світлана Тихановська заявила, що термін народного ультиматуму Олександру Лукашенку вийшов.

 

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що термін ультиматуму Олександру Лукашенку вийшов, і сьогодні в Білорусі починається народний страйк. Про це повідомляє TUT.BY.

 

«Термін виконання вимог народного ультиматуму вийшов. Сьогодні починається народний страйк — наступний крок білорусів до свободи, припинення насильства і нових виборів. Білоруси знають: 26 жовтня головна робота — показати, що ніхто не працюватиме на режим. Працівники державних заводів і підприємств, транспортники і шахтарі, викладачі та студенти з самого ранку почали страйкувати», — заявила Тихановська.

 

На Мінському тракторному заводі робітники йдуть колоною цехами, збирають людей на страйк. На підприємстві Гродно Азот кілька цехів не прийняли зміну.

 

У деяких частинах Мінська з самого ранку проходять ланцюги солідарності і перекриття доріг.

 

У той же час, прес-секретар прем’єр-міністра Білорусі Олександра Ісаєва заявила, що білоруські підприємства працюють у штатному режимі, виробництва не зупинені.

 

Нагадаємо, Світлана Тихановська оголосила про початок загального страйку в Білорусі з понеділка, 26 жовтня.

 

Також повідомлялося, що вчора в Мінську для розгону учасників акції в підтримку народного ультиматуму силовики здійснювали попереджувальні постріли в повітря і застосували світлошумові гранати.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар