Політика

ВРУ без Разумкова та Стефанчука: Стало відомо, хто буде вести засідання парламенту

ВРУ без Разумкова та Стефанчука: Стало відомо, хто буде вести засідання парламенту

Спікер ВРУ Дмитро Разумков та його заступники Руслан Стефанчук та Олена Кондратюк Фото з відкритих джерел

За словами Кондратюк, наявність трьох людей у керівництві ВРУ — це правильний крок

Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк заявила, що готова підстрахувати своїх колег Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука й проведе засідання парламенту наступного пленарного тижня. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. 

«Ви знаєте, що я дуже відповідально ставлюся, як і спікер та перший віцеспікер, до заходів безпеки — маски та соціальної дистанції. Почуваюся добре, готова підстрахувати колег і вести засідання Парламенту. Це мій обов’язок, як віцеспікерки за обставин, що склалися», — зазначила Кондратюк.

За її словами, ця ситуація показала, що наявність трьох людей в керівництві парламенту є правильним та інституційно доцільним.

«Щоб не сталося, головний законодавчий орган країни повинен працювати на інтереси громадян, проявляти своє лідерство та брати на себе відповідальність перед людьми за ухвалення важливих для країни рішень», — наголосила політик.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Сьогодні, 12 листопада, позитивний результат тесту на коронавірус COVID-19 отримав перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук. 

Источник

Залишити коментар