Світ

ВООЗ перевірить якість вакцини Sputnik V

ВООЗ перевірить якість вакцини Sputnik V

Експерти з ВООЗ чекають даних щодо вакцини-кандидата Sputnik V

У Всесвітній організації охорони здоров’я ведуть переговори з творцями російської вакцини від COVID-19.

Російський Науково-дослідний інститут епідеміології та мікробіології ім. Гамалії, на базі якого розробили вакцину проти коронавірусу Sputnik V, запропонував ВООЗ внести препарат в список вакцин для використання в надзвичайних ситуаціях. Про це в четвер, 12 листопада, повідомило агентство Reuters.

Зазначається, що переговори між організаціями тривають.

«Ми з нетерпінням чекаємо даних щодо їхньої вакцини-кандидата Sputnik V. Якщо буде виявлено, що представлений на оцінку продукт відповідає критеріям включення в список, ВООЗ оприлюднить результати», — заявили у ВООЗ.

Так, список вакцин для використання в надзвичайних ситуаціях поки не складений. В організації над ним працюють. Як тільки перелік буде готовий, ВООЗ рекомендуватиме державам-членам використовувати вакцини з нього.

За даними агентства, список ВООЗ спростить процес використання нових і неліцензованих вакцин та інших продуктів під час надзвичайних ситуацій.

Раніше офіційний представник Єврокомісії Ерік Мамер заявив, що Євросоюз має намір використовувати проти коронавірусу вакцини європейських компаній, в зв’язку з чим не розглядає закупівлю російської вакцини Sputnik V.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар