Політика

Військовий оглядач: Владі вигідно, щоб у країні було багато бідних людей

Військовий оглядач: Владі вигідно, щоб у країні було багато бідних людей

Олег Старіков Скріншот із відео

Олег Старіков пояснив, чому так відбувається

Владі вигідно, щоб в країні була якнайбільша кількість бідних людей, бо ними можна керувати.

Про це в ефірі ток-шоу «13» на телеканалі ZIK заявив військовий оглядач Олег Старіков.

Гість ток-шоу, відповідаючи на запитання ведучого, чи почує влада вимоги підприємців, які протестують проти карантину вихідного дня, зауважив, що влада їх не почує.

«Річ у тім, що, якщо брати з політичної точки зору, у принципі, влада колабораціоністів, а це саме ті, які продають нашу країну, тому їм вигідно, щоб було якомога більше бідних людей. Бідними людьми можна керувати. Ось усіх на субсидії посадять. Людина, яка заробляє гроші, яка має ресурси, вона цілком по-іншому думає, нею не можна керувати. Вони хочуть нами всіма керувати», – зазначив Олег Старіков.

Гість студії також пояснив причини конфлікту між місцевою та центральною владою. За його словами, це відбувається тому, що місцева влада слабка. Окрім того, він нагадав, що ПДФО іде у місцеві бюджети, тож ідеться про конфлікт інтересів – міські голови не допустять, щоб надходило менше коштів у бюджет.  

Нагадаємо, 14 листопада в Україні почав діяти карантин вихідного дня. Він передбачає введення жорстких обмежень з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, які будуть повторюватися щотижня вихідними.

Зокрема, у цей час забороняється робота торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, а також робота театрів і проведення масових заходів. Крім цього, не дозволено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

Однак нові обмеження викликали обурення у населення. У зв’язку з цим у кількох містах підприємці та ресторатори вийшли на протест з вимогою скасувати нововведення. 

Натомість у Міністерстві охорони здоров’я порадили підприємцям на час карантину шукати додаткові джерела доходу, наприклад – іти працювати у лікарні. Про це на брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Додамо, у травні Світовий банк прогнозував глибоку рецесію світової економіки через коронавірус. У результаті кризи до 60 мільйонів людей по всьому світу можуть опинитися у крайній бідності.

Источник

Залишити коментар