Світ

«Віддати шану»: подружжя Трампів з’явилися на публіці

"Віддати шану": подружжя Трампів з'явилися на публіці

Фото: Gettyimages Меланія цуралася чоловіка

Президент США і перша леді вперше вшанували пам’ять ветеранів. На церемонії вони не розмовляли один з одним, а Меланія тримала під руку не чоловіка, а військового.

  Дональд і Меланія Трамп вперше після виборів президента США з’явилися на публіці. Подружжя в День ветеранів вшанували пам’ять ветеранів на Арлінгтонському національному кладовищі у Вірджинії. Офіційні чорно-білі кадри з заходу з’явилися на сторінці Меланії у Twitter.   У повідомленні говорилося, що подружжя прибуло на кладовище, щоб «віддати шану тим, хто служив країні з гідністю, мужністю і силою».   «Ми завжди вдячні нашим військовослужбовцям за принесені ними жертви, їх відданість обов’язку і їх любов до нашої великої нації», — підкреслила Меланія в соцмережі.   Трампи поклали вінки до Могили Невідомого Солдата.   Глава Білого дому на церемонії не сказав ні слова. Він мовчки постояв біля меморіалу під час виконання гімну, а потім доторкнувся до вінка.   Цікаво, що перша леді США йшла, тримаючи під руку не свого законного чоловіка, а військового.   Меланія одягла сіре пальто твідове з чорною окантовкою, а Дональд — темно-синє.     Як підмітили американські ЗМІ, президентське подружжя з’явилися на церемонії без захисних масок, тоді як адміністрація кладовища виступила із заявою про те, що на території всі відвідувачі повинні використовувати засоби захисту.  

 

Раніше преса писала, що Меланія Трамп збирається подати на розлучення. Екс-помічниця дружини президента США розповіла, що це був «діловий шлюб», і в Білому домі вони жили в різних кімнатах.   Також додамо, що на думку американських журналістів, дружина Байдена копіює стиль Меланії Трамп.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар