Політика

Верховний суд остаточно відмовив Януковичу в позові про честь і гідність

Верховний суд остаточно відмовив Януковичу в позові про честь і гідність

Колишній президент України Віктор Янукович Фото з відкритих джерел

Рішення судів першої та апеляційної інстанцій залишили без змін

Верховний суд України залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій щодо відмови у задоволенні позову експрезидента Віктора Януковича до ексгенпрокурора Юрія Луценка про захист честі, гідності і ділової репутації. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень.

Зазначається, що касаційна інстанція постановила залишити без змін рішення попередніх судів у цій справі. «Рішення Печерського районного суду міста Києва від 13 березня 2020 року та постанову Київського апеляційного суду від 16 липня 2020 року залишити без змін», – йдеться в постанові.

Як відомо, Віктор Янукович позивався до Генпрокуратури та Юрія Луценка через нібито порушення його честі, гідності та ділової репутації. Йшлося про слова Луценка на дебатах Генеральної Асамблеї ООН, що Янукович привласнив понад 40 мільярдів доларів, коли втікав із України.

Нагадаємо, не так давно колишній президент Віктор Янукович програв у Київському суді апеляцію щодо державної зради, через яку Оболонський районний суд засудив його на 13 років позбавлення волі. За словами адвоката експрезидента, рішення суду піддалося впливу поплічників Порошенка.

Источник

Залишити коментар