Україна

В Україні зросла госпіталізація дітей з COVID

В Україні зросла госпіталізація дітей з COVID

Фото: consumer.gov.ua Діти все частіше потрапляють до лікарні з коронавірусом

Якщо при перших хвилях коронавірусної інфекції дитячі відділення стояли майже порожніми, то зараз заповнені більш ніж наполовину.

В Україні стрімко зростає кількість госпіталізацій серед дітей з коронавірусною інфекцією. Про це в середу, 13 жовтня, повідомляє Telegram-канал Коронавірус-інфо з посиланням на завкафедрою анестезіології та інтенсивної терапії університету імені Богомольця Сергія Дуброва.

«Якщо при першій-другій хвилях Київська міська дитяча інфекційна лікарня практично стояла порожня, то станом на 12 жовтня її наповненість 53%. Практично у всіх регіонах істотне зростання кількості дітей з тяжким перебігом COVID-19, які потребують стаціонарного лікування і кисневої терапії. І, на жаль, вже є кілька летальних випадків серед дітей», — повідомив Дубров.

У держави поки є ресурс приблизно 50 000 ковідних ліжок, в разі необхідності ця кількість може збільшитися до 90 000.

«Особисто мене дуже радує той факт, що Київ більш ніж два тижні не входить в трійку лідерів за кількістю нових випадків COVID-19», — сказав Дубров, додавши, що це пов’язано з вакцинацією майже половини населення.

Нагадаємо, вчора було зафіксовано 16 309 нових підтверджених випадків COVID-19. Тоді як напередодні повідомлялося про 11 996 хворих.

НАН: У жовтні зростання COVID перевищить 20 тис. за добу

Джерело

Залишити коментар