Політика

В Україні запровадили «карантин вихідного дня»: Що забороняється

В Україні запровадили "карантин вихідного дня": Що забороняється

Засідання уряду під головуванням Дениса Шмигаля

Фото: прес-служба Кабміну

Дія жорсткого карантину розпочнеться з суботи, 14 листопада

Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження карантину вихідного дня. Про це йшлося під час засідання уряду.

Зазначається, що відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня на вихідних.

Внаслідок цього забороняється робота торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, а також робота театрів і проведення масових заходів. Водночас недозволено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

При цьому буде дозволена робота продуктових магазинів, аптек, заправок, магазинів, які торгують засобами гігієни, ветеринарними препаратами і кормами, фінансових установ, СТО та доставки їжі. Крім того, здійснюватиметься інкасація та перевезення валютних цінностей.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду анонсував запровадження в Україні «карантину вихідного дня». Тоді він зазначив, що обмеження почнуть діяти з наступної суботи, 14 листопада. 

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я пропонуватиме уряду запровадити жорсткий карантин на вихідні, щоб у суботу й неділю працювали лише магазини, аптеки, транспорт та заправки. Це потрібно, аби «розірвати ланцюг» передачі коронавірусу, за словами глави МОЗ Максима Степанова.

Источник

Залишити коментар