Політика

В Україні ще не встановили результати виборів в 11 міськрад та 6 мерів

В Україні ще не встановили результати виборів в 11 міськрад та 6 мерів

ЦВК. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Загалом, результати виборів встановлені щодо 1566 місцевих рад та 1415 міських, селищних, сільських голів

У Центральній виборчій комісії заявили, що станом на 12 листопада залишилося встановити результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня, в 11 місцевих радах і по шістьох міським головам. Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

Згідно з повідомленням, всього в Україні з 1577 місцевих рад територіальні виборчі комісії встановили результати виборів в 1566 рад. З 1421 міських, селищних, сільських голів встановлені результати по 1415.

«Процес встановлення результатів голосування — на фініші», — наголосили в ЦВК.

Також в Центрвиборчкомі додали, що сьогодні Чернівецька ТВК, яку зобов’язали встановити результати виборів до опівночі 11 листопада, встановила результати голосування міського голови і призначила повторне голосування на 29 листопада. Крім цього були встановлені результати виборів депутатів Київської облради.

Нагадаємо, напередодні Рада національної безпеки і оборони України закликала Центральну виборчу комісію негайно оголосити всі результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, недостатнє інформування про результати голосування створює ризики нацбезпеки.

Источник

Залишити коментар