Україна

В Україні проходять протести проти високих тарифів

В Україні проходять протести проти високих тарифів

Фото: кадр из видео Протести в Полтаві

Жителі українських міст і сіл вийшли на акції протесту, вони вимагають скасувати підвищення тарифів на комунальні послуги.

  У містах України місцеві жителі протестують проти підвищення комунальних тарифів, проходять мітинги і перекриття доріг. Про це повідомляють ЗМІ.   У Полтаві під будівлею обласної держадміністрації жителі міста протестують проти підвищення тарифів на комунальні послуги.   У місті Жмеринка Вінницької області активісти перекрили міжнародну трасу через підвищення тарифів на комунальні послуги.   Також у Херсоні біля АТ Херсонгаз проходить мітинг проти підвищення тарифів на газ.   У Чернівцях біля міської ради і поблизу стаціонарного посту в селі Атаки Хотинського району, а також на центральній вулиці села Мамаївці Кіцманського району зібралося близько 170 протестувальників.   Жителі Львова також вийшли на акцію протесту через збільшення тарифів на газопостачання.  

  Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківській області в місті Снятин протестувальники проти підвищення тарифів на газ перекрили трасу Н-10 Івано-Франківськ — Чернівці.   Також, жителі міста Лубни Полтавської області в понеділок, 4 січня, влаштували акцію протесту через збільшення тарифів на газ, перекривши трасу Київ — Харків.      

Джерело

Залишити коментар