Україна

В Україні прискорився спад у сільському господарстві

В Україні прискорився спад у сільському господарстві

Фото: zaporizhia.all.biz Спад у головній експортній галузі України прискорився

Сільськогосподарські підприємства зменшили виробництва майже на п’яту частину, основне скорочення припало на рослинництво.

  В Україні із січня по жовтень 2020 року виробництво сільгосппродукції впало на 14,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, при цьому за останній місяць спад прискорився. Про це повідомляє Держстат у середу, 18 листопада.   Сільськогосподарські підприємства скоротили виробництва на 18,1%, господарства населення — на 6,8%.   Держстат уточнює, що в рослинництві виробництво скоротилося на 16,9%, у тваринництві — на 2,7%.  

В Україні прискорився спад у сільському господарстві

Нагадаємо, що раніше Україна продала агропродукції на $ 17,6 млрд. Зменшення торгового балансу на 7% пояснюється відносно низькими цінами на зернові та олійні культури і продукти їхньої переробки в першій половині року.   Також повідомлялося, що Україна не повністю використовує свій аграрний потенціал. Своїм продовольством Україна забезпечує 150 млн осіб у світі, але може забезпечувати до півмільярда, вважають у Мінекономрозвитку.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар