Україна

В Україні почали застосовувати вакцину Pfizer

В Україні почали застосовувати вакцину Pfizer

Фото: Киевская ОГА / Facebook Київська область отримала 1170 доз вакцини від Pfizer

Щеплення отримають понад 200 працівників і жителів двох психоневрологічних інтернатів у Київській області.

Київська область першою в Україні розпочала кампанію вакцинациії проти коронавірусу COVID-19 препаратом Сomirnaty, виробництва компанії Pfizer і BioNTech. Про це повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації у неділю, 18 квітня.

«Вчора наша область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech, а сьогодні ми вже почали її використовувати. Призначена вона, перш за все, для працівників і жителів будинків для людей похилого віку. Туди, згідно з визначеним графіком, виїжджатимуть наші мобільні бригади і проводитимуть щеплення», — розповів глава області Василь Володін.

Сьогодні до вакцинної кампанії приєднаються два спеціалізовані заклади Київщини. Щеплення отримають 78 працівників і 42 жителів Бородянського психоневрологічного інтернату, після них — 84 працівники і 12 жителів Білоцерківського психоневрологічного інтернату.

Зазначено, що паралельно в Київській області в рамках кампанії щодо імунізації також застосовують китайську вакцину CoronaVac. Вона призначена для щеплення маломобільних груп населення та їх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО, a тaкoж інших кaтeгopій.

Нагадаємо, 16 квітня в Україну прибула перша партія вакцини Pfizer і BioNTech. 117 тисяч доз препарату були отримані в рамках глобального механізму COVAX.

Це вже третя COVID-вакцина в Україні. На цьому тижні почалася імунізація препаратом CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech. А з 24 лютого українців вакцинують індійським Covishield, який виробляється за ліцензією AstraZeneca.

Джерело

Залишити коментар