Україна

В Україні почали аудит COVID-фонду

В Україні почали аудит COVID-фонду

Фото: gk-press.if.ua В Україні почали аудит коронавірусного фонду — Шмигаль

Усю інформацію про те, куди були витрачені гроші фонду, можна знайти на сайті Мінфіну, каже Шмигаль.

Державна аудиторська служба почала перевірку Фонду боротьби з COVID-19. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 6 листопада.

«Що стосується коштів, які були витрачені з Фонду боротьби з коронавірусом і його наслідками: всі ці цифри можна знайти на сайті Міністерства фінансів у держбордах, які постійно оновлюються. Тобто, вся інформація про Фонд є абсолютно прозорою і відкритою, оновлюється в постійному режимі, і кожен громадянин України може з нею ознайомитися щодня… Жодної таємниці, куди використовуються кошти. Крім того, розпочато аудит так званого коронавірусного фонду Державної аудиторською службою України», — заявив Шмигаль.

Він додав, що 10,4 млрд грн з Фонду було направлено на підтримку безробітних, виплати за лікарняними для медиків, виплати сім’ям ФОПів, які зупинили свою діяльність на час карантину. Крім того, на 19 млрд грн профінансовано проекти з будівництва інфраструктури. Зокрема, за даними Укравтодору, велике дорожнє будівництво допомогло залучити 38 тисяч працівників і створити понад 120 тисяч робочих місць в суміжних галузях.

Нагадаємо, що раніше Шмигаль назвав втрати ВВП України за десять років. Україна зазнала значних втрат через нереалізований потенціал, каже прем’єр-міністр.

Також Шмигаль розповів про карантин вихідного дня. Дана ініціатива зараз обговорюється, в уряді немає єдиної думки щодо його введення, за словами прем’єра.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар