Політика

В ОП заявили, що Україна наполягає на перегляді Угоди про асоціацію з ЄС

В ОП заявили, що Україна наполягає на перегляді Угоди про асоціацію з ЄС

Україна хоче переглянути Угоду про асоціацію з Євросоюзом Фото з відкритих джерел

Українська влада хоче оновити Угоду, адже бачить нові реалії

Генеральний директор Директорату з питань зовнішньої політики Офісу Президента Андрій Буквич зазначив, що Україна наполягає на перегляді Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це повідомляє Укрінформ.

За словами Буквича, президент України Володимир Зеленський намагається постійно підвищувати градус амбітності євроінтеграційних прагнень України.

«Україна, Президент України постійно намагаються підвищувати градус амбітності наших євроінтеграційних бажань, того, що ми хочемо зробити… Перегляд Угоди про асоціацію — це, безперечно, наш дороговказ, у тому числі у проведенні реформ. Ми кажемо: ми хочемо оновити, ми бачимо нові реалії», — наголосив представник Офісу.

Крім цього, коли йдеться про оновлення Угоди про асоціацію, то мається на увазі не лише її торговельна частина, а й секторальні.

Водночас Андрій Буквич запевнив, що президент, уряд, профільні віцепрем’єр-міністри та міністри налаштовані чітко виконувати Угоду і підтримувати євроінтеграцію України.

Нагадаємо, нещодавно за підсумками двостороннього саміту в Брюсселі Україна та Європейський Союз досягли домовленості про оновлення Угоди про асоціацію, а попередня робота по кількох напрямках вже почалася.

Источник

Залишити коментар