Світ

В Європі зникли тисячі дітей-біженців

В Європі зникли тисячі дітей-біженців

В Європі за два роки зникли більш як 18 тисяч дітей-біженців

Більшість зниклих дітей на території Євросоюзу прибули з Марокко, Алжиру та Еритреї.

У Європі з 2018 по 2020 роки зникли 18 292 дітей-біженців, які прибули в ЄС без супроводу дорослих і які перебували під державною опікою. Про це в неділю, 18 квітня, йдеться в спільному розслідуванні німецької медіакомпанії rbb разом з британським виданням Guardian і нідерландською телерадіокомпанією VPRO, пише DW.

Більшість дітей, які «загубилися» прибули з Марокко, Алжиру та Еритреї.

У розслідуванні йдеться, що Франція, Данія та Румунія не збирають відповідних даних, а уряд Болгарії не розрізняє неповнолітніх, які прибувають в країну в супроводі дорослих або без них.

У Німеччині в період між 2018 і 2020 роками повідомлялося про зникнення 7806 неповнолітніх без супроводу, 7082 з них згодом знайшли, а 724 людини досі вважаються зниклими безвісти.

У Федеральному управлінні кримінальної поліції Німеччини уточнили, що через прогалини у власній системі ведення статистики це лише приблизні дані.

Експерти зазначають, що такі недоліки у веденні статистики створюють ризики щодо експлуатації неповнолітніх.

Нагадаємо, що кількість мігрантів в світі за 20 років зросла майже на 110 млн. У п’ятірці країн з найвищою кількістю мігрантів перебувають США, Німеччина, Саудівська Аравія, Росія, Великобританія.

Раніше міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила про погіршення ситуації з правами людини в усьому світі під час пандемії COVID-19.

У США фіксують найбільший наплив мігрантів за останні 20 років

Джерело

Залишити коментар