Світ

В Європарламенті виявили сотні випадків коронавірусу

В Європарламенті виявили сотні випадків коронавірусу

Європарламент перейшов на пленарні засідання в режимі онлайн через пандемію

Депутати Європарламенту більше не можуть отримувати свої добові в розмірі 323 євро після того, як парламент був частково закритий через пандемію.

В Європарламенті діагностовано сотні випадків захворювання на коронавірус COVID-19. Про це сказав президент Європарламенту Давид Сассолі, повідомляє EUobserver в четвер, 12 листопада.

«Сотні випадків COVID-19 були виявлені в парламенті за останні тижні», — сказав він в середу.

Сассолі був змушений виступити з цією заявою після скарг на те, що депутати Європарламенту більше не можуть отримувати свої добові в розмірі 323 євро після того, як парламент був частково закритий через пандемію.

Європарламент здійснює фіксовану виплату у розмірі 323 євро на день для покриття витрат, яких члени ЄП зазнають в періоди парламентської діяльності — за умови, що вони підтвердять свою присутність, зареєструвавшись.

В основному ці кошти призначені для покриття витрат на проживання протягом кожного робочого дня в Брюсселі чи Страсбурзі.

Нагадаємо, через пандемію Європарламент перейшов на пленарні засідання в режимі онлайн і скасував майже всі персональні зустрічі до кінця листопада, щоб зупинити поширення коронавірусу.

На початку спалаху коронавірусу навесні Європарламент скасував всі свої пленарні засідання в Страсбурзі. Також повідомлялося, що під час карантину будівлю Європарламенту було розграбовано.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар