Світ

В Бредфорді через пожежу закрили школи

В Бредфорді через пожежу закрили школи

Фото: BBC Пожежа в англійському місті Бредфорд

За рекомендацією пожежних служб довелося закрити кілька шкіл та інших навчальних закладів.

  В англійському місті Бредфорд потужна пожежа на звалищі утилізованих гумових шин викликала закриття шкіл і серйозні збої в роботі транспорту. Про це повідомляє BBC.   Пожежа у східній частині міста виникла близько о 04:30 за місцевим часом. Було скасовано залізничне сполучення з Бредфордською розв’язкою, а дороги в районі навколо місця пожежі були закриті.   Влада Бредфорда заявила, що за рекомендацією пожежних довелося також закрити декілька шкіл та інших навчальних закладів.  

  Пожежно-рятувальна служба повідомила, що на місці події перебувають близько 100 пожежників, а люди, що живуть поблизу, повинні тримати всі свої вікна закритими через дим.  

  Раніше повідомлялося, що в селі Биково Криничанського району Дніпропетровської області жертвами пожежі стали троє маленьких дітей — 2014 року, 2016 і 2018 років народження.   Також повідомлялося, що на сході Румунії в місті Пятра Нямц в одному з відділень лікарні для пацієнтів з коронавірусом COVID-19 сталася пожежа, жертвами якого стали не менше 10 осіб.    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар