Україна

В армії ще одна смерть від коронавірусу

В армії ще одна смерть від коронавірусу

Фото: Facebook/Ukrmilitarymedic З початку пандемії — 66 летальних випадків

Працівник ЗСУ лікувався у військовому госпіталі з 24 березня. Напередодні йому стало різко погано. Лікарі виявилися безсилі.

У Збройних Силах України за минулу добу зафіксовано 48 нових випадків захворювання на коронавірус. Один працівник ЗСУ помер від інфекції, повідомляє командування Медсил ЗСУ.

«З 24 березня він перебував на стаціонарному лікуванні в Хмельницькому військовому госпіталі. Незважаючи на проведену терапію 3 квітня стан його здоров’я різко погіршився. Проведені реанімаційні заходи не мали успіху», — йдеться в повідомленні.

Станом на 10:00 4 квітня в українській армії на COVID-19 хворіє 2 972 особи. На ізоляції (в т. ч. самоізоляції) перебувають 970 осіб. За добу було госпіталізовано вісім осіб.

З початку пандемії зафіксовано 66 летальних випадків. Хворобу побороли 19 047 осіб.

З початку вакцинної кампанії в Збройних Силах України одну дозу вакцини отримали 26 895 осіб, з них 2 542 військових медики.

За минулу добу COVID-ін’єкцію зробили 250 працівникам ЗСУ.

У COVID-лікарнях України закінчуються місця

Раніше повідомлялося, що в Сумах підсилюють карантин. Влада міста вирішила посилити обмеження до 11 квітня, але їх можуть продовжити, якщо ситуація не покращиться.

Джерело

Залишити коментар