Політика

Юрій Бойко: Несамостійний і бездарний уряд повинен бути відправлений у відставку

Юрій Бойко: Несамостійний і бездарний уряд повинен бути відправлений у відставку

Юрій Бойко Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Уряд не має власної думки і не в змозі прийняти жодного антикризового рішення. Замість того щоб працювати з парламентом, депутатськими фракціями, прислухатися до думки суспільства, Кабмін лише сліпо виконує всі доручення Офісу президента. Щоб подолати кризу і протистояти епідемії, Україні потрібен дієздатний уряд, а не філія президентського офісу. Кабінет міністрів Шмигаля повинен бути відправлений у відставку.

Про це заявив Співголова фракції «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко у коментарі журналістам, передає пресслужба політсили.

Він зазначив, що коли парламент приймав рішення про виділення 64 млрд грн. до Фонду боротьби з СOVID-19, то і депутати, й суспільство розраховували, що ці гроші підуть на боротьбу з коронавірусом і підтримку медиків. А в результаті їх витратили на ремонт доріг, щоб піарився нинішній президент країни.

«Навесні ми розраховували, що цих грошей вистачить і для лікарів, і для лікування хворих. Але потім, коли їх розтринькали і тільки п’ята частина коштів дійшла до медицини, це був перший сигнал про те, що уряд абсолютно несамостійний. Він повністю керується з Офісу президента. Ні власної думки, ні програми дій у них немає. Це стосується й запровадження «карантину вихідного дня», – сказав народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що перш ніж приймати якісь рішення, потрібно думати й оцінювати їхні наслідки.

«Не вирішивши питання підтримки й захисту людей, не забезпечивши жодних фінансових гарантій тим, хто дає робочі місця, вони вводять локдаун. А відправити тільки міністра охорони здоров’я у відставку — це типова ситуація, коли хочуть знайти стрілочника. Не Степанов розбазарював всі «ковідні гроші». Цим займався уряд в цілому. Куди вони їх поділи і чому виявилося, що гроші не дійшли до медицини, — це питання перш за все до них. Відставкою одного міністра народне обурення не зіб’єш», – вважає політик.

Юрій Бойко підкреслив, що весь Кабмін повинен бути відправлений у відставку. Має бути призначено уряд, який буде відстоювати інтереси людей, а не сліпо виконувати вказівки Банкової.

Щодо сьогоднішнього порядку денного Верховної Ради, то Співголова фракції опозиціонерів висловив сподівання на те, що у парламенту вистачить політичної волі і відповідальності проголосувати за скасування «карантину вихідного дня» і прийняти законопроекти, спрямовані на підтримку людей.

«Сподіваюся, що сьогодні депутати скасують «карантин вихідного дня», будуть виділені гроші шахтарям і на боротьбу з епідемією. Також буде прийнято рішення, щоб перенести введення касових електронних апаратів для малого бізнесу, оскільки це сьогодні їх реально вбиває. Крім того, є кілька соціальних законопроектів, які за нашим наполяганням було внесено до порядку денного. Вони підтримують дітей, людей з інвалідністю, одиноких матерів. Це те, чого чекають люди і чого вони потребують. Всі ці рішення повинні бути прийняті, ми це підтримаємо, цього чекає країна», – резюмував Співголова фракції «Опозиційної платформи — За життя».

Источник

Залишити коментар