Політика

Тупицький хоче поповнити склад КС ще одним суддею і повернути кворум, – блогер

Тупицький хоче поповнити склад КС ще одним суддею і повернути кворум, – блогер

Глава КСУ Олександр Тупицький Конституційний суд України

Глава КСУ Олександр Тупицький хоче на початку грудня поповнити склад КС ще одним суддею і повернути кворум. Про це повідомив журналіст і політик Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі.

«Голова КСУ Олександр Тупицький, окрилений саботажем з боку Верховної Ради з перезавантаження КС, не здається.  Його новий план — на початку грудня поповнити склад КС ще одним суддею і повернути кворум. Для цього він за допомогою лояльних депутатів заблокував процеси в Раді, де поступово заговорюють проблему і збирають «робочі групи» з депутатів, які перебувають у конфлікті інтересів», – написав він.

За даними Лещенка, мета Тупицького-дотягнути до 9-10 грудня, коли запланований З’їзд суддів України, де передбачається обрання суддею КС голови Апеляційного суду Херсонської області Олександра Коровайка.

«Кар’єра Коровайка пішла вгору при Януковичі. У березні 2012 — го його призначено заступником, а в червні того ж року-головою Херсонської апеляції.

Про те, що призначення готують під Коровайко, відомо багатьом серед юридичної еліти. З’їзд суддів порівнюють з аморфним болотом, де голосують за тих, на кого вкажуть «судові генерали». А судді зобов’язані Тупицькому за рішення про відновлення пільг, тому проголосують так, як треба.

Потрапивши в КС, Коровайко не буде примикати до страйкуючих суддів. Тупицький під камери вручить йому мантію і знак судді. Автоматично кворум Тупицького буде відновлений, і КС стане готовий до нових подвигів. Єдиний спосіб це зупинити-провести повноцінний конкурс за участю міжнародників у журі, як було обіцяно офісом президента.

Ви за прозорий конкурс на нових суддів КС?»- зазначив Лещенко.

Источник

Залишити коментар