Політика

Троє міністрів виступили проти введення «карантину вихідного дня» в Україні, – ЗМІ

Троє міністрів виступили проти введення "карантину вихідного дня" в Україні, – ЗМІ

Фото: Vasyl Mokan / Facebook

Ідеться про очільників Мінкульту, МВС та Мінцифри

Троє українських міністрів не підтримали рішення Кабміну щодо введення «карантину вихідного дня» з 14 листопада. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на власне джерело на засіданні уряду.

Зазначається, що проти посилення карантинних обмежень виступили міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. «Аваков, Ткаченко і Федоров виступали проти посилення карантину, а саме – локдауну вихідного дня. Перед початком офіційного засідання Кабміну серед членів уряду була палка дискусія щодо основного рішення. І саме Аваков із Ткаченко виступали проти», – сказав співрозмовник агенства.

При цьому думка міністрів не вплинула на рішення Кабміну. «Але як бачимо, їхні аргументи не подіяли на інших учасників засідання, підтримали посилення карантинних заходів», – додав співрозмовник.

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження «карантину вихідного дня». Дія жорсткого карантину розпочнеться з суботи, 14 листопада.

Источник

Залишити коментар