Світ

Трамп заявив про свою причетність до успішного запуску Crew Dragon

Трамп заявив про свою причетність до успішного запуску Crew Dragon

Перша приватна космічна компанія SpaceX запустила перший регулярний маршрут в космос

Американський космічний корабель Crew Dragon з чотирма астронавтами стартував до Міжнародної космічної станції з мису Канаверал у Флориді.

Президент США Дональд Трамп заявив про свою роль в успішному запуску корабля Crew Dragon з екіпажем на борту до Міжнародної космічної станції (МКС). Про це американський лідер написав у Twitter.

«Чудовий запуск! NASA була близька до катастрофи, коли ми зайнялися цим. Зараз агентство знову «гаряченьке», найбільш просунутий космічний центр в світі, далеко попереду всіх!» — написав Трамп, зробивши репост трансляції запуску корабля.

Спочатку запуск ракети-носія Falcon 9 з пілотованим кораблем Crew Dragon був запланований на 14 листопада, але його перенесли через погодні умови на 19.27 EST.

Відомо, що відновлення США самостійних пілотованих польотів відбулося за президента Трампа. Однак NASA уклало контракт з приватною компанією SpaceX, яка створила Crew Dragon, ще в 2014 році, коли країною керував демократ Барак Обама. За контрактом з NASA пілотований апарат Starliner створює компанія Boeing. Його перший пілотований політ очікується в 2021 році.

Нагадаємо, корабель Crew Dragon з екіпажем на борту стартував до Міжнародної космічної станції (МКС) з першим робочим польотом.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар