Світ

Трамп і Пенс дійшли згоди — ЗМІ

Трамп і Пенс дійшли згоди - ЗМІ

Президент США і віце-президент поговорили вперше за п’ять днів

Політики домовилися до закінчення терміну повноважень чинної влади продовжувати працювати в інтересах Сполучених Штатів.

Президент США Дональд Трамп і віце-президент Майкл Пенс провели бесіду в будівлі Білого дому, за результатами якої зійшлися в думці щодо останніх подій у країні. Про це в понеділок, 11 січня, повідомив телеканал NBC з посиланням на джерело в адміністрації глави держави.

Зазначається, що політики не спілкувалися з 6 січня — дня штурму Капітолія прихильниками Трампа.

Так, в результаті розмови Трамп і Пенс домовилися до закінчення терміну повноважень чинної влади продовжувати працювати в інтересах Сполучених Штатів.

«Вони підтвердили, що ті, хто порушив закон і штурмував Капітолій минулого тижня, не представляють рух Америка понад усе, підтриманий 75 мільйонами американців», — цитує телеканал співробітника Білого дому.

Нагадаємо, Трамп оголосив про введення у Вашингтоні на період з 11 по 24 січня режиму надзвичайної ситуації, щоб забезпечити безпеку в місті перед інавгурацією новообраного президента Джозефа Байдена.

Як повідомлялося, у ФБР побоюються, що імпічмент американського лідера спровокує повстання в країні. За даними Бюро, перед інавгурацією у всіх штатах заплановано збройні мітинги.

Джерело

Залишити коментар