Світ

Токаєв наказав відкривати вогонь на ураження

Токаєв наказав відкривати вогонь на ураження

Касим-Жомарт Токаєв закликала вбивати учасників протесту

Президент Казахстану заявив, що не вестиме переговорів з «вбивцями» і наказав їх знищувати.

 

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що наказав відкривати вогонь по терористах на поразку без попередження. Про це він сказав у п’ятницю, 7 січня, під час третього свого звернення до нації.

«Правоохоронним органам мною дано наказ відкривати вогонь на поразку. Які можуть бути переговори з убивцями? Терористів треба знищувати», — сказав Токаєв.

За його словами, бандити продовжують завдавати шкоди майну республіки та застосовують зброю проти громадян.

«Лише на Алма-Ату напали 20 тисяч бандитів. Злагоджена координація дій, боєздатність та звірська жорстокість. Схоже на те, що їхньою підготовкою та керівництвом займався єдиний командний пункт», — сказав Токаєв.

Він також зазначив, що влада жорстко реагуватиме на всі акти «правового вандалізму».

Крім того, Токаєв визнав, що в країні не вистачає спецсил та обладнання та подякував президенту РФ Володимиру Путіну за швидкий відгук на прохання ввести війська.

Також Токаєв попередив, що в окремих регіонах буде включено інтернет.

Раніше повідомлялося, що в центрі Алмати триває стрілянина, хоча влада заявляє, що ситуацію в країні взято під контроль. Перед цим стало відомо, що під час спецоперацій у Казахстані МВС ліквідували 26 «злочинців». Загалом у ході заворушень було затримано три тисячі людей. А напередодні увечері ЗМІ повідомляли, що в Алматі десятки жертв, лікарні переповнені.

Джерело

Залишити коментар