Політика

Ток-шоу «Ми всі – українці»: Коли дивитися і хто буде у гостях

Ток-шоу "Ми всі – українці": Коли дивитися і хто буде у гостях

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні, 12 листопада, о 19.00, у прямому ефірі на телеканалі ZIK розпочнеться ток-шоу «Ми всі – українці» з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорять низку тем, які стосуються запровадження «карантину вихідного дня»; говоритимуть про радикалізм на вулицях і про те, чому вуличні мітинги радикалів диктують, як жити країні; окрім того, проаналізують перебіг виборів у США та як вони впливають на Україну; а також ітиметься про те, чому замість того, щоб згадати класика або промовчати, навіть у день смерті Михайла Жванецького у соцмережах розгорнули «хейт».

До дискусії долучаться Наталія Холоденко, психолог; Ольга  Богомолець, заслужений лікар, народний депутат VIII скликання; Сергій Лямець, журналіст; Олег Мусій, лікар, народний депутат VIII скликання, 18-й міністр охорони здоров’я України; Катерина Амосова, професор, лікар-кардіолог; Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України; Оля Полякова, співачка; Тетяна Плачкова, народний депутат, партія «Опозиційна платформа – За життя»; Анатолій Матіос, головний військовий прокурор України у 2014-2019 рр.; Ганна Герман, народний депутат V та VI скликань; Дмитро Лінько, народний депутат VIII скликання; Павло Кухта, керівник з політичних питань Київської школи економіки, колишній виконувач обов’язків очільника Міністерства економіки України; Євген Плінський, журналіст; Світлана Крюкова, журналіст, заступник головного редактора видання «Страна.юа»; Сніжана Єгорова, акторка, телеведуча; Володимир Данилець, народний артист України, гумористичний дует «Кролики»; Володимир Моїсеєнко, народний артист України, гумористичний дует «Кролики»; Олег Філімонов, актор театру і кіно, сценарист, телеведучий; Володимир Бистряков, композитор, піаніст; Яната Попович, адвокат, та інші.

Долучайтеся до перегляду онлайн-трансляції ток-шоу «Ми всі – українці» просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу «Ми всі – українці» не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Источник

Залишити коментар