Політика

Ток-шоу «19» на телеканалі ZIK, – онлайн-трансляція

Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – онлайн-трансляція

Ток-шоу «19»

ZIK.UA

Про найголовніші події дня детально на ZIKу

На телеканалі ZIK розпочинається ток-шоу «19» з ведучими Анастасією Дайнод та Назаром Довгим.

Сьогодні на годину раніше. І тема обговорення лише одна — повторне голосування на виборах міських голів Луцька, Одеси, Сум, Херсона, Камʼянець-Подільська (Хмельницька область), Краматорська (Донецька область) та Українки (Київська область).

Гостями ток-шоу будуть – Олексій Дорошенко, голова Національної ради економічного розвитку; Олексій Кущ, фінансовий аналітик; Олександр Охрименко, Президент українського аналітичного центру; Олексій Якубін, політолог, кандидат політичних наук; Микола Катеринчук, лідер «Європейської партії України»; Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України; Олеся Медведєва, журналіст; Мошенець Олена, народний депутат від фракції «Слуга Народу».

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Источник

Залишити коментар