Всі новини

Ток-шоу «19»: Коли дивитися та хто буде у гостях

Ток-шоу "19": Коли дивитися та хто буде у гостях

Ток-шоу «19»


ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00, на телеканалі ZIK розпочнеться ток-шоу «19» з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Місцеві вибори. Хто лідер в регіонах? Чому парламентські партії не змогли взяти більшість у регіонах?
  • Вибори показали, що за рік влада так не запропонувала ідею, яка об’єднає країну.
  • Опитування президента. Як настрої воно показало?
  • Рік «Слуги народу»: від парламентського тріумфу до поразок на місцевих виборах.
  • Епідемія коронавірусу. Міністр Степанов вважає, що ті, хто критикує вітчизняну вакцину, страждають комплексом меншовартості.
  • Україна збирається закуповувати американські винищувачі. Що буде з авіацією? І що ми насправді та на яких умовах отримаємо?
  • Соцмережі та відеосервіси почали блокувати сторінки українських політиків, які вказують на американську корупцію або застерігають від втручання у справи України.

Гості студії говоритимуть про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Валентин Наливайченко, народний депутат, член фракції «Батьківщина»; Віктор Чорний, народний депутат («Опозиційна платформа – За життя»); Олена Бондаренко, народний депутат V-VII скликання; Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру; Сергій Поярков, український художник, ілюстратор, телеведучий; Ірина Паламар, громадський діяч, голова ГО «Народний союз»; Олександр Лазарєв, політолог; Андрій Ніколаєнко, народний депутат від фракції «Батьківщина»; Дмитро Лінько, народний депутат VIII скликання; Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України; Юрій Дудкін, політичний експерт.

Долучайтеся до перегляду онлайн-трансляції ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Источник

Залишити коментар