Україна

Тернопіль відмовився вводити карантин вихідного дня

Тернопіль відмовився вводити карантин вихідного дня

Фото: Скриншот Сергій Надал пояснив, чому в Тернополі не буде вводитися карантин на вихідних

Карантинні обмеження знищать економіку міста. Більшість суб’єктів господарювання просто перестануть працювати, пояснив Сергій Надал.

  Влада Тернополя вирішила не вводити карантин вихідного дня в місті. Про це оголосив міський голова Тернополя Сергій Надал у п’ятницю, 13 листопада.   За його словами, на такий крок вирішили піти після консультацій з експертами з різних галузей.   «Чому ці обмеження не будуть вводитися? По-перше, це, на думку медиків, не вплине істотно на зменшення захворюваності. Наступне, такі обмеження просто знищать економіку міста. Більшість суб’єктів господарювання просто перестануть працювати», — заявив Надал.  

  Нагадаємо, з 14 листопада в Україні вводять карантин вихідного дня. Нові обмеження діятимуть з 00:00 суботи до 00:00 неділі. В цей час буде заборонена робота розважальних закладів, ресторанів, кафе, спортзалів, непродуктових магазинів і ТРЦ.   При цьому багато міст вже відмовилися вводити карантин вихідного дня. Наприклад, мер Львова Андрій Садовий назвав цю ініціативу Кабміну «дурною», і пообіцяв не вводити карантин.      

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар