Світ

Теракт у Єрусалимі: з’явилися подробиці

Теракт у Єрусалимі: з'явилися подробиці

Бойовик ХАМАС влаштував теракт біля Храмової гори в Єрусалимі

Стрілянину по людях відкрив бойовик ХАМАС — 26-річний іммігрант із Південної Африки, який працював гідом біля Стіни Плачу.

Стрілянину біля входу на Храмову гору в Єрусалимі влаштував бойовик угруповання ХАМАС. Про це повідомляє Times of Israel у неділю, 21 листопада.

Як з’ясувала поліція, нападником був 26-річний іммігрант із Південної Африки Еліяху Девід Кей, який працював гідом біля Стіни Плачу. Чоловік узяв пістолет-кулемет, вийшов на вулиці Старого міста та відкрив вогонь по перехожих.

Чоловік вистрілив у трьох ізраїльтян, які проходили біля входу на Храмову гору, смертельно поранивши одного з них.

Двоє поліцейських прибігли на звуки стрілянини та відкрили вогонь по терористу, потім до них приєдналися ще двоє правоохоронців.

Терориста з пораненням госпіталізували, але у лікарні визнали його мертвим. Двох поліцейських з легкими пораненнями також доставлено до лікарні.

«Це другий теракт в Єрусалимі за останні дні. Я доручив силам безпеки відповідним чином мобілізуватися і продемонструвати пильність через занепокоєння подібними атаками», — заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннетт.

Нагадаємо, що раніше у Кабулі підірвали два авто. Поки що жодна терористична організація не взяла на себе відповідальність за вибухи, в яких загинули щонайменше чотири особи.

Також повідомляли, що в Уганді відбулися теракти. Двоє терористів-смертників на мотоциклах підірвали бомбу біля входу до парламенту, один із перехожих загинув.

Джерело

Залишити коментар