Україна

Суд залишив чинним запобіжний захід для Порошенка

Суд залишив чинним запобіжний захід для Порошенка

Суд залишив чинним для Петра Порошенка цілу низку обмежень

Прокуратура вимагала скасувати рішення Печерського райсуду та відправити Порошенка під варту з альтернативою виходу під заставу 1 млрд гривень.

Київський апеляційний суд залишив чинним рішення Печерського районного суду Києва про обрання запобіжного заходу у вигляді особистих зобов’язань народному депутату, лідеру партії Європейська солідарність Петру Порошенку. Про це стало відомо у п’ятницю, 11 лютого.

Колегія суддів затвердила таку постанову, розглянувши апеляції прокуратури та захисту на рішення про обрання запобіжного заходу Порошенку у вигляді особистих зобов’язань з обмеженням виїзду.

У Держбюро розслідувань вже відреагували на рішення суду. Там вважають, що «суд фактично визнав, що підозра депутату була вручена законним способом, є обґрунтованою та підтверджується належними доказами».

Як відомо, 19 січня Печерський райсуд Києва обрав Порошенкові запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання і поклав на нього низку обов’язків.

А 31 січня Порошенко відвідав ДБР, куди його викликали на допит, але давати свідчення відмовився та залишив приміщення.

Колишнього президента підозрюють у державній зраді. У тому, що він нібито розірвав контракти на постачання вугілля з ПАР та організував постачання вугілля з непідконтрольного Донбасу.

Джерело

Залишити коментар