Україна

Суд заарештував мільйони доларів банкіра Яценка

Суд заарештував мільйони доларів банкіра Яценка

Фото: Владимир Яценко / Facebook Володимир Яценко вийшов під заставу на суму понад 52 млн гривень

Арешт також накладено на 1/2 частину часткою корпоративних прав у статутних капіталах трьох підприємств, що належать цивільній дружині Яценка — Євгенії Кривенко.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду наклала арешт на депозитний рахунок, який належить колишньому першому заступнику голови правління ПриватБанку Володимиру Яценку. Про це напередодні повідомила прес-служба суду.

Арешт також накладено на 1/2 частину часткою корпоративних прав у статутних капіталах трьох підприємств, що належать цивільній дружині Яценка Євгенії Кривенко — ТОВ Фінтех Бенд, ТОВ Естейт Сіті і ТОВ Ейсі ДіСі Процессинг.

Суд прийняв рішення накласти арешт на 3 млн доларів Яценка на депозитному рахунку в Monobank.

«І це все на додаток до вже накладеного арешту слідчим суддею на вісім житлових будинків, дві квартири, гараж, 20 земельних ділянок, шість автомобілів, два причепи, судно і корпоративні права в ПрАТ УАПКТ Укрстальпроект в розмірі 8,13%», — уточнили в Центрі протидії корупції.

Зазначається, що суддя Інна Калугіна висловила окрему думку в частині накладення арешту на корпоративні права.

Нагадаємо, 23 лютого співробітники НАБУ оголосили підозри колишнім топ-менеджерам ПриватБанку в справі про розтрату 136 млн гривень. Йшлося про Володимира Яценка, екс-голову правління банку Олександра Дубілета і начальницю департаменту фінансового менеджменту Олену Бичихіну.

А 22 лютого в аеропорту Бориспіль посадили літак, який прямував до Відня. На його борту перебував Яценко.

Також повідомлялося, що 25 лютого ВАКС залишив під вартою Володимира Яценка до 22 квітня цього року з альтернативою внесення застави на суму 52 млн 210 тисяч гривень, тоді як прокурор вимагав майже 137 млн. У той же день Яценко вийшов під заставу.

Джерело

Залишити коментар