Україна

Суд відпустив Порошенка під особисте зобов’язання

Суд відпустив Порошенка під особисте зобов'язання

Порошенко у залі суду

П’ятому президенту обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Також суд постановив арештувати особисте майно його і його дружини.

  Печерський районний суд Києва в середу, 19 січня, обрав п’ятому президентові України, лідеру партії Європейська солідарність Петру Порошенку запобіжний захід в особистому зобов’язанні.   Так суд відхилив вимоги сторони обвинувачення, яка вимагала арешту з альтернативою внесення мільярда гривень застави.   Також обвинувачення просило накласти на Порошенка зобов’язання:  

  • прибувати до слідчого і в суд;
  • не виїжджати з Києва без дозволу;
  • здати паспорт для виїзду за кордон;
  • носити електронний браслет.

  Нагадаємо, напередодні Порошенко повернувся з Польщі в Україну. В аеропорту йому намагалися вручити повістку в суд, але він відмовився взяти її.   Пізніше стало відомо, що Порошенко з аеропорту приїхав у суд, де йому обирають запобіжний захід.   Колишнього президента підозрюють у державній зраді. У тому, що він нібито розірвав контракти на постачання вугілля з ПАР і організував постачання вугілля з непідконтрольного Донбасу. Суд дозволив його затримати. Офіс генпрокурора вимагатиме в суді арештувати колишнього президента із заставою мільярд гривень. Пізніше за клопотанням прокурора Печерський суд наклав арешт на майно й активи Порошенка.  

Джерело

Залишити коментар