Світ

Суд відхилив позов Трампа щодо виборів у Філадельфії

Суд відхилив позов Трампа щодо виборів у Філадельфії

Фото: Getty Images Суд Пенсильванії відхилив позов Трампа з проведення виборів у Філадельфії

Республіканці в позові вказували на те, що їхніх спостерігачів обмежили в можливості стежити за процедурою підрахунку голосів.

Верховний суд Пенсильванії відхилив позов, поданий штабом чинного президента США Дональда Трампа, де стверджувалося, що на виборчих дільницях у Філадельфії спостерігачам обмежили можливість стежити за підрахунком голосів. Про це у вівторок, 17 листопада, повідомляє NBC з посиланням на рішення суду.

Рішення було прийнято більшістю суддів — п’ятеро висловилися за відхилення позову штабу Трампа, двоє — проти.

У рішенні суду йдеться, що закон Пенсильванії вимагає тільки, щоб спостерігачі були допущені в приміщення, де проводиться підрахунок бюлетенів, але не встановлює мінімальну відстань між ними і столами для підрахунку голосів. У суді зазначили, що законодавчі збори штату надали окружним виборчим комісіям право самостійно встановлювати відстань, на якій можуть перебувати спостерігачі. У зв’язку з цим претензії з боку республіканців не мають під собою підстав.

«Ми дійшли висновку про те, що виборча комісія не нехтувала законодавством, встановлюючи місце перебування представників кандидатів на виборах під час підготовки до обробки та обробку бюлетенів», — вказується в постанові суду.

Раніше Федеральний апеляційний суд в Пенсильванії відхилив позов Республіканської партії, яка вимагала визнати недійсними близько 9,3 тис. бюлетенів, що надійшли поштою після закінчення дня голосування. При цьому інший суд штату став на сторону чинного президента і задовольнив позов Трампа з вимогою не враховувати при підрахунку бюлетені тих людей, які голосували поштою, якщо вони не підтвердили свою особу.

Нагадаємо, перерахунок голосів на виборах президента США в американському штаті Джорджія дозволив виявити понад 2,6 тис. неврахованих голосів в одному з округів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар