Всі новини

Стратегія економічного розвитку Донбасу з’явиться у парламенті навесні 2021 року, – Резніков

Стратегія економічного розвитку Донбасу з'явиться у парламенті навесні 2021 року, – Резніков

Віцепрем’єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

За словами урядовця, документ включатиме три шляхи розвитку Донеччини та Луганщини

Міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що стратегія економічного розвитку Донбасу з’явиться у Верховній раді навесні 2021 року. Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

Зазначається, що наразі йдеться лише про підконтрольну українській владі територію Донбасу. «Триває робота над Стратегією економічного розвитку Донецької та Луганської областей, підконтрольних уряду територій. Сама стратегія буде внесена на розгляд Верховної ради вже навесні разом з усіма супутніми актами, які забезпечать її реалізацію», – сказав Резніков.

За словами міністра, документ буде концентруватися на потребах людей і територіальних громад. Сама стратегія включатиме розвиток областей трьома шляхами: створення умов для залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій, фінансування розвитку за рахунок державного бюджету; фінансування за рахунок міжнародних донорів і організацій.

Крім того, міністр розповів, що стратегія розвитку Донеччини та Луганщини буде орієнтована на створення комфортних умов для населення і збільшення робочих місць. При цьому основою економічного зростання мають стати місцеві громади. «Економічний розвиток Донбасу неможливо без розвитку громад, які знаходяться безпосередньо на лінії зіткнення з тимчасово непідконтрольними уряду територіями», – висловився Резніков.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що запропонований українською стороною в ТКГ «План дій по Донбасу» дає можливість провести вибори в ОРДЛО навесні. За словами президента, для проведення голосування необхідно забезпечити безпеку.

Источник

Залишити коментар