Світ

Стихійний табір мігрантів біля білорусько-польського кордону розбирають

Стихійний табір мігрантів біля білорусько-польського кордону розбирають

Фото: Кадр из видео Зачистка стихійного табору біля білорусько-польського кордону

Мінськ звернувся до Варшави із проханням відновити рух через Брузги та не закривати залізничне сполучення.

  У Білорусі прикордонники розпочали зачистку території стихійного табору мігрантів, розбитого біля прикордонного пункту Брузги на кордоні з Польщею. Про це у п’ятницю, 19 листопада, повідомили у польській прикордонній службі.   «Білоруські служби займаються організацією території покинутого табору біля прикордонного переходу в Брузгах», — йдеться у повідомленні.   Згідно з відео, робітники прибирають залишки стихійного табору, який мігранти розбили тут 8 листопада. Також порядок наводять і на самому пункті пропуску, де мігранти кілька разів намагалися прорвати кордон.

Крім того, польські прикордонники повідомляють, що Мінськ звернувся до Варшави із проханням відновити рух через Брузги та не закривати з 21 листопада у цьому пункті залізничне вантажне сполучення.

«Зараз біля прикордонного переходу в Кузниці (з білоруської сторони Брузги — ред.) немає іноземців, які могли б загрожувати польським службам, котрі охороняють кордон», — йдеться у посланні.   Нагадаємо, 18 листопада Білорусь заявила, що більшість мігрантів переміщено з таборів на польському кордоні до прикордонного транспортно-логістичного центру. Цього ж дня стало відомо, що з Багдада до Мінська відправлено літак, щоб повернути додому іракських громадян, які застрягли на білорусько-польському кордоні.    

Джерело

Залишити коментар