Україна

Степанову нічого не відомо про плани Ляшка звернутися за медиками у ВООЗ

Степанову нічого не відомо про плани Ляшка звернутися за медиками у ВООЗ

Фото: Imagо Максим Степанов не чув про плани направити запит у ВООЗ

Головний санітарний лікар напередодні розповідав про підготовку запиту у ВООЗ про направлення в Україну медиків, проте, голові МОЗ про це нічого не відомо.

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що нічого не знає про плани його відомства звернутися до Світової організації охорони здоров’я (ВООЗ), щоб вона направила медиків в Україну. Напередодні таку заяву зробив головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Про це Степанов заявив в ефірі телеканалу Україна 24.

При цьому Степанов зазначив, що подробиці слід уточнити у самого Ляшка.

«Уперше чую, що він зібрався звертатися. Завершиться ефір, спершу, куди він зібрався звертатися, за якими медиками в ВООЗ», — заявив Степанов.

Напередодні Віктор Ляшко заявив, що Україна готує запит в ВООЗ із проханням надіслати медиків для екстреної меддопомоги, оскільки організація приймає заявки про те, кому потрібні медичні працівники. Він пояснив необхідність в медиках великим навантаженням на екстрену медицину через COVID-19, в результаті чого можуть постраждати інші пацієнти, які потребують невідкладної допомоги.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що під розміщення хворих на коронавірус перепрофілюють 83 тисячі ліжок, що є половиною всього ліжкового фонду країни. При цьому раніше в міністерстві допускали, що при погіршенні епідситуації в країні може не вистачити медпрацівників.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар