Україна

Степанов розповів про прийдешній колапс медсистеми

Степанов розповів про прийдешній колапс медсистеми

Фото: Минздрав Прийдешня зима буде важкою через COVID-19 — Степанов

Якщо люди не дотримуватимуться карантину, то вже через місяць в лікарнях закінчаться місця, і нових хворих на COVID-19 буде нікуди приймати.

Якщо українці не будуть дотримуватися карантину, то через місяць COVID-ліжка будуть заповнені на 100%. Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу в п’ятницю, 13 листопада.

«Що буде далі, якщо ми отримаємо 100% заповненість ліжок? А просто в лікарнях не буде куди приймати хворих. І в такому випадку їм не буде надана допомога саме в умовах стаціонару. Людям, які вимагають кисень, людям, які іноді потребують апаратів ШВЛ, людям, які вимагають висококваліфіковане надання медичної допомоги», — пояснив міністр.

У МОЗ вважають найкращим способом запобігання поширенню коронавірусу введення локдауну, але Степанов зазначив, що українська економіка його не витримає.

Також Степанов заявив, що зима буде дуже важкою для України, і головним завданням буде мінімізувати людські жертви.

«У нас не буде легкої зими. Нам буде дуже важко. Наше головне завдання — пройти цю зиму з цією епідемією, страшною пандемією з найменшими втратами. Під словом «втрата» я маю на увазі людське життя», — резюмував Степанов.

Нагадаємо, що в Україні новий антирекорд щодо COVID-19. Серед захворілих 388 дітей і 555 медпрацівників. У лікарні госпіталізовано 1 587 осіб.

У світі понад 53 мільйони випадків COVID-19

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар